time

00/05/23

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو شنبه 23 مرداد ماه 1400

article-img

کاردانو از رمز ارز های محبوب بازار در هفته گذشته به دنبال اخبار مهمی که از سوی خالق آن منتشر شد رشد بسیار خوبی داشت.  امروز در این مقاله با هم به بررسی تکنیکال رمز ارز کاردانو می پردازیم.

 

امروز شنبه 23 مرداد ماه 1400 در لحظه نگارش مقاله قیمت رمز ارز کاردانو 2.18 $ معادل 57.850 هزار تومان می باشد.

طبق داده های اندیکاتور مکدی macdدر تایم فریم روزانه روند بازار این رمز ارز صعودی است و می توان انتظار افزایش قیمت از بازار داشت. اطلاعات اندیکاتور sar  صحت داده های مکدی را مبنی بر روند صعودی و رشد قیمت این ارز تائید می کند.

 

با توجه به داده های اندیکاتور ایچیموکو در تایم فریم روزانه روند بازار فعلا صعودی خواهد بود و در بهترین حالت می توان انتظار داشت تا پایان امروز قیمت کاردانو به 2.30$ سنت برسد. و درصورت صعود قیمت از این نقطه حمایتی می توان روندی صعودی را در چند روز آینده انتظار داشت.

 

طبق داده های اندیکاتور RSI قیمت در وضعیت اشباع خرید قرار دارد و این اندیکاتور سیگنال فروش را برای تریدر هایی که در سیگنال خرید اقدام به خرید کاردانو کردند نمایش می دهد.

 

جمع بندی:

با توجه به داده های بالا روند بازار موقتا صعودی است ولی قیمت این ارز برای کسانی که در سیگنال خرید اندیکاتور RSI اقدام به خرید کردند در وضعیت فروش قرار دارد. اما برای نوسان گیری و ترید روزانه می توان باتحلیل های دقیق تر تا پایان امروز و حتی فردا اقدام به خرید و فروش و نوسان گیری کرد. ولی باید در نظر داشت با اینکه بازار صعودی هست ولی در وضعیت فروش قرار دارد و خرید در این نقطه به قدرت ریسک بالایی نیاز دارد.

 

توجه:

درنظر داشته باشید، مطالب بالا صرفا شرح داده های اندیکاتور های مهم بازار رمز ارز هاست و تحلیل تکنیکال طبق آمار تنها 20 الی 30 درصد اعتبار دارد و برای تصمیم گیری خرید و فروش نیاز به داده ای تحلیل فاندامنتال نیز هست. موفق باشید.