time

00/05/25

استیک کردن کاردانو چگونه است؟

article-img

این روز ها با توجه به رشد بسیار خوب کاردانو، استیک کردن آن برای کاربران جذابیت خاصی دارد و خیلی ها به دنبال جوابی برای سوال استیکینگ کاردانو چگونه است، می گردند. امروز در این مقاله به این سوال پاسخ می دهیم در ادامه با ما همراه باشید.

 

استیکینگ کاردانو

کاردانو یک رمز ارز بسیارخوب برای استیکینگ در سال 2021 است. استیکینگ در واقع یکی از راه‌های اصلی سوددهی دردنیای رمز ارز‌ها است. استیکینگ همانطور که قبلا توضیح دادیم مثل سودی است که بانک سالانه در قبال سرمایه‌ای که در بانک قرار داده‌اید به شما می‌پردازد. به عبارتی دیگر در فرآیند استیکینگ، شما توکن‌های خود را سرمایه‌گذاری کرده و برای مدتی نمی‌توانید آن‌ها را خرج کنید؛ از آن‌طرف به ازای این کار توکن جایزه می‌گیرید. البته در کاردانو و رمز ارز تزوس  استیکینگ کمی متفاوت است و شما هرموقع که بخواهید می‌توانید نسبت به خرج کردن توکن‌های خود اقدام کنید.

 

مقدار سود دریافتی از استیک کردن کاردانو چقدر است؟

مقدار سود دریافتی از استیکینگ کاردانو به پلتفرم، مقدار و مدت زمان قفل ماندن دارایی شما بستگی دارد. برای نمونه کیف پول اتمیک والت برای استیک کردن کاردانو سود سالیانه ۵ درصد و کیف پول گواردا سالیانه حدود ۷ درصد سود ارائه می دهد.

 

حداقل میزان کاردانو برای استیک کردن چقدر است؟

حداقل میزان توکنی که باید برای شروع استیکینگ داشته باشید، ۵ آدا است که مبلغ بسیار کمی بوده و به راحتی قابل خرید است.

 

استیکینگ

چقدر طول می کشد تا اولین پاداش خود را دریافت کنم؟

پس از این که برای اولین بار توکن‌های خود را برای استیکینگ قرار می‌دهید، باید ۲۰ روز صبر کنید تا تأییدیه شما صادر گردد. پس از این ۲۰ روز شما در هر دوره پاداش خود را در قالب توکن دریافت می‌کنید. هر دوره برای دریافت پاداش 5 روز است و شما باید بعد از 20 روز اولیه که تائیدیه شما صادر می شود 5 روز دیگر هم منتظر بمانید تا اولین پاداش خود را دریافت کنید. بعد از این 25 روز پاداش شما در پایان هر دوره که 5 روز است به حسابتان واریز می شود.

 

 

بهترین کیف پول‌ها برای استیکینگ کاردانو کدامند؟

  • کیف پول Atomic : کیف پول نرم افزاری اتمیک یکی از بهترین پلتفرم های استیکینگ کاردانو است.
  • کیف پول Ledger Nano : امن ترین کیف پول سخت افزاری ارز برای ذخیره آفلاین ارز دیجیتال.
  • صرافی باینس: محبوب ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان .
  • صرافی Kucoin: یکی از محبوب ترین صرافی های بین المللی.