time

00/07/24

چهار نرم افزار استخراج مونرو

article-img

بلاگ اکسکریپتویی

 

در این مقاله به معرفی چهار نرم افزار محبوب برای استخراج رمز ارز مونرو می پردازیم.

 

1-XMR Stak

مونرو

نرم افزار XMR Stakاز استخراج با پردازنده‌های گرافیکی مانند NVIDIA ،AMD و همچنین سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس پشتیبانی می‌کند. این نرم افزار یک استخر Stratum جهانی است که نه تنها مونرو، بلکه توکن کوین‌هایی را که از الگوریتم Cryptonight و Cryptonight_lite استفاده می‌کنند، استخراج می‌کند.  این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزار‌ها میزان هش بیشتری تولید می‌کند و بهینه سازی شده است.

 

 

۲- MinerGate

ماینرگیت

MinerGateیک نرم افزار استخراج با عملکرد بالا و کاربرد آسان برای مونرو است. این برنامه بر اساس معماری جدید کدنویسی، خروجی قابل توجهی از هش را نشان می‌دهد و برای همه‌ی ماینر‌ها چه مبتدی و چه باتجربه بهترین نرم افزار است. نرم افزار MinerGate بالاترین میزان هش ریت را با راه حل‌های رقابتی ارائه می‌دهد که مورد اعتماد ۳ میلیون و ۵۰۰ کاربر در سراسر جهان است؛ زیرا کارمزد کم و پرداخت سریع را فراهم می‌کند.

 

 

3- Monero Spelunker

استخراج

Monero Spelunker یک نرم افزار ساده استخراج مونرو است که می‌تواند در هر رایانه ویندوزی مورد استفاده قرار گیرد. پس از بارگیری نرم افزار، آدرس کیف پول را وارد کرده یا آدرس استخر استخراج مونرو را که انتخاب کرده‌اید، وارد کنید. اکنون آماده‌ی استخراج هستید.

 

 

4- CC Miner

مونرو استخراج

با این نرم افزار روی سخت افزاری با مشخصات ویندوز۱۰، و کارت گرافیک Nvidia GTX 750 Ti می‌توانید هش ریتی در حدود ۲۰۰MH/s بدست آورید. پس از دانلود، پرونده ها را در پوشه مورد نظر باز کنید و طبق دستورالعمل پیش بروید. پس از آن پرونده را کپی کرده و نام آن را تغییر دهید که به راحتی قابل شناسایی است و با استفاده از ویرایشگر دلخواه فایل را ویرایش کنید. شما فقط باید آدرس پرداخت مونرو را اضافه کنید و پس از آن استخراج در CC Miner شروع کنید.