time

00/08/12

5 فعال حوزه رمز ارز ها که باید در توییتر آن ها را دنبال کنید

article-img

بلاگ اکسکریپتویی

امروزه نظر اینفلوئنسر ها در مورد رمز ارز ها تاثیرات بسیار زیادی بر قیمت آنها دارد، همانگونه که تاکنون ایلان ماسک باعث تغییر قیمت دوج کوین و شیبا اینو شده است. امروز در این مقاله به معرفی افراد تاثیرگذار بر بازار رمز ارز ها در توییتر می پردازیم.

 

 

ویل پاندا

ویل پاندا

ویل پاندا WhalePanda یک سرمایه‌گذار اهل بلژیک است که از سال ۲۰۱۴ وارد بازار بیت کوین شده است و به عنوان یکی از طرفداران پر و پا قرص بیت کوین شناخته می‌شود. او تمام اطلاعات حوزه ارزهای دیجیتال را با اندکی طنز در صفحه توییتر خود منتشر می کند.

 

 

لوک مارتین

لوک مارتین

لوک مارتین Luke Martin یکی از معامله‌گران مشهور بیت کوین است که میزبانی برنامه کوین چت را نیز بر عهده دارد که در یوتیوب منتشر می‌شود. او در صفحه خود تحلیل های تکنیکال رمز ارز ها را منتشر می کند که می تواند جنبه آموزشی و تحلیلی داشته باشد.

 

 

مایکل نووگراتز

مایکل نووگراتز

مایکل نووگراتز Michael Novogratz خودش را پادشاه بیت کوین می‌خواند. او هراز گاهی تحلیل هایی را در صفحه خود منتشر می کند که تاکنون بسیاری از آن تحلیل ها درست بوده اند و به همین دلیل محبوبیت بالایی در توییتر دارد.

 

 

رن نوی رن

رن نوی رن

رن نوی رن مجری برنامه کریپتو تریدر Crypto Trader است که از شبکه سی‌ان‌بی‌سی آفریقا پخش می‌شود. او در صفحه اش نظر سنجی های مختلفی در مورد رمز ارز ها منتشر می کند. همچنین بعضی وقت ها تحلیل هایی را برای خرید یا فروش ارز های دیجیتال منتشر می کند که تاکنون بسیاری از آنها درست بودند.

 

 

کریپتو یودا

کریپتو یودا

بیشتر پست‌های توییتر او تحلیل های تکنیکال و بحث در مورد اخبار پیرامون ارزهای دیجیتال است؛ بدین ترتیب منبع مناسبی برای جمع آوری اخبار فاندامنتال با ارزش و همچنین تحلیل های تکنیکال است.