time

00/08/17

چهار روش دریافت ارزدیجیتال رایگان

article-img

بلاگ اکسکریپتویی

با افزایش محبوبیت ارز های دیجیتال، روش های گوناگونی برای پرداخت رایگان ارزهای دیجیتال به وجود آمد که امروز در این مقاله به شرح 4 روش امن دریافت رایگان ارز های دیجیتال می پردازیم.

 

1-شرکت در ایردراپ ها

ایردراپ در توضیحی کوتاه، یعنی مقدار زیادی از یک رمز ارز معمولا تازه تاسیس را به صورت رایگان در ازای انجام کار های ساده بدست آورید. ارز های دیجیتال برای اینکه معروف بشن و مخاطب جذب کنن اوایل شروع راه اندازی ارز معمولا در ازای عضو شدن در شبکه های اجتمایی آنها مقداری از آن ارز را به صورت رایگان به کاربران می دهند تا به مردم معرفی بشن و مخاطب جذب کنن. برای دریافت توکن های رایگان هم فقط به آدرس کیف پول شما نیاز دارند. ایردراپ ها به دو صورت این پرداخت را انجام می دهند که در حالت اول بدون اطلاع قبلی و به صورت غیر قابل پیش بینی توسط شرکت مربوطه به کیف پول کاربران آن پرداخت می شود، اما در حالت دوم که به آن ایردراپ با اطلاع قبلی نیز گفته می شود صاحبان شرکت ها به کاربران خود مقداری ارز دیجیتال رایگان به عنوان پاداش یا جایزه آن ها در ازای انجام یک کار مشخص پرداخت می کنند .

 

 

2-فریلنسری

اگر مهارت ویژه‌ای در دنیای کامپیوتر مانند برنامه‌نویسی، طراحی، تولید محتوا و …دارید و همچنین به زبان انگلیسی مسلط هستید می‌توانید به‌صورت دورکاری با افراد و کسب‌وکارهای مختلف خارجی همکاری کنید و دستمزد خود را به‌صورت بیت کوین دریافت کنید. این روزها شرکت‌های زیادی در حوزه ارزهای دیجیتال نیرو استخدام می‌کنند و تعدادشان روزبه‌روز بیشتر می‌شود.

اگرچه این روش نیاز به مهارت تخصصی و تسلط بع زبان انگلیسی دارد ولی  درآمد آن می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد.

ایردراپ

 

3-دریافت ارزدیجیتال در ازای انتشار تبلیغات بنری

درصورتی که یک وب‌سایت پربازدید یا یک اپلیکیشن پرمخاطب داشته باشید، می‌تواند با درج بنرهای تبلیغاتی در آنها درآمد خوبی از طریق رمز ارز ها داشته باشید. امروزه سایت های بسیاری وجود دارند که شما با ثبت نام در آنها در ازای تبلیغ بنر های آنها می توانید بیت کوین یا سایر رمز ارز ها را دریافت کنید.فرایند کار به این صورت است که در یک یا چند وب‌سایت نمایش‌دهنده تبلیغات ثبت‌نام می‌کنید و بنرهای تبلیغاتی را در وب‌سایت یا برنامه خود قرار می‌دهید. سپس با هر کلیک از سوی کاربران شما، مبلغی به موجودی حساب شما افزوده می‌شود.

 

 

4-دریافت ارز دیجیتال از طریق سایت های فاست

این سایت ها درواقع از طریق جذب مخاطبان و بالا بردن میزان بازدید خود به قبول تبلیغات شرکت ها و سایت های مختلف پرداخته و از طریق قرار دادن این تبلیغ ها در سایت خود هزینه ای را بابت تبلیغات دریافت می کنند و مقدار کمی از آن را به کاربران خود به عنوان پاداش می دهند که این پرداخت ها به صورت پرداخت  ارز های دیجیتالی است.

هرچقدر زمان بیشتری در این سایت ها صرف شود ارز دیجیتال بیشتری به کاربر تعلق می گیرد. یکی از معایب بزرگ این روش زیاد بودن حداقل مقدار برداشتی از سایت ها و یا پرداخت پاداش کم به کاربران است.

 

 

لازم به ذکر است که برای کسب در آمد از روش های بالا باید ابتدا در مورد سایت ها به خوبی تحقیق کنید تا در دام کلاهبردار ها نیافتید.