time

00/08/20

ارزدیجیتال بیبی دوج چیست؟

article-img

بلاگ اکسکریپتویی

این روز ها بازار میم کوین ها برای همه جذاب شده است. حمایت افراد مشهور و همچنین سود های چند صد درصدی باعث شده تا بسیاری از مردم به میم کوین ها علاقه مند شوند. امروز در این مقاله به شرح ویژگی های میم کوین بیبی دوج می پردازیم.

 

بیبی دوج چیست؟

همان‌طور که از نام بیبی دوج کوین مشخص است، به نوعی فرزند یا زیرمجموعه  دوج کوین به شمار می‌رود. توسعه‌دهندگان رمزارز بیبی دوج  معتقدند فرزند با هدف رقابت با پدر از طریق بهبود برخی از ویژگی‌های عملکردی خود تاسیس شده است.

در سایت رسمی این ارز دیجیتال می‌خوانیم؛ بیبی دوج  چند درس و ترفند بسیار مهم را از پدر خود به ارث برده است. همچنین طرفداران رمزارز دوج کوین، فرزند او را ایجاد کرده‌اند و در تلاش هستند تا با حفظ نقاط قوت دوج کوین، نقاط ضعف آن را در این ارز دیجیتال جدید برطرف کنند.

 

تاریخچه رمز ارز بیبی دوج

ارز baby doge در تاریخ 9 ژوئن سال 2021 (19 خرداد 1400) عرضه شد و با حمایت رسانه‌ای بسیار سنگین طرفداران خود در بازار رمزارزها مواجه شد. شاید بتوان این طور ادعا کرد که بیبی دوج کوین نیز مسیر مشابهی با دوج کوین را در پیش گرفته است. تنها در طول یک هفته قیمت این ارز دیجیتال پس از عرضه بیش از 100 درصد افزایش پیدا کرد.

بیبی دوج

 

تفاوت های بیبی دوج و دوج کوین؟

یبی دوج نمادهای مشترک زیادی با دوج کوین دارد اما از نظر فنی هیچ ارتباطی با آن ندارد. دوج کوین یک رمزارز است که بر روی شبکه بلاکچین اختصاصی خود قراردارد.اما  بیبی دوج یک توکن است که برروی یک زیرساخت بلاکچینی دیگر کار میکند. بیبی دوج یک

توکن BEP-20 است که بر بستر زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده. بنابراین از نظر طراحی فنی بیبی دوج شباهت بیشتری به شیبا اینو(SHIB) دارد تا خود دوج کوین.

 

درحال حاضر درکدام صرافی خرید و فروش می شود؟

در حال حاضر پنکیک سواپ که یک پلتفرم صرافی غیرمتمرکز است و همچنین از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های دیفای در اکوسیستم بایننس شناخته می‌شود، امکان خرید و فروش این رمزارز را مهیا کرده‌ است.

 

بهترین کیف پول برای نگهداری از بیبی دوج کدام است؟

تراست والت، ترزور و لجر به عنوان سه مورد از بهترین کیف پول‌های دیجیتال برای نگهداری بیبی دوج کوین به شمار می‌روند.