time

00/08/22

تحلیل تکنیکال قیمت مانا شنبه 22 آبان ماه 1400

article-img

بلاگ اکسکریپتویی

توکن مانا یکی از توکن های بومی در Decentraland است. همچنین مانا از جمله توکن های با استاندارد ERC-20 می باشد که توسط بلاکچین اتریوم طراحی شده است.

امروز شنبه 22 آبان ماه 1400 در لحظه نگارش این مقاله قیمت رمز ارز مانا 3.63$ معادل ۱۰۵,۵۱۸  تومان است.

شاخص RSI رمز ارز توکن مانا هم اکنون در چارت روزانه روی عدد 75 قرار دارد. و در چارت 4 ساعته روی عدد 74 قرار گرفته است. یعنی قیمت رمز ارز مانا در منطقه اشباع خرید قرار دارد و چون طبق شاخص RSI قیمت آن بیشتر از ارزش واقعی آن معامله می شود باید این رمز ارز را زیر نظر داشته باشیم تا بتوانیم آن در معاملات شورت و یا لانگ آن را معامله کنیم.

تحلیل مانا

روند کلی رمز ارز مانا با توجه به رشد 25 درصدی که در 24 ساعت گذشته داشته در چارت روزانه صعودی است و هم برخورد  کندل امروز به سطح مقاومت 3.68$ درصورتی که از این رمز ارز به خوبی حمایت شود و بتواند از سطح مقاومت خود عبور کند، می تواند صعود بسیار خوبی داشته باشد و به اندازه گام قبلی خود  تا حدود 4.95$ طی روز های آینده افزایش قیمت داشته باشد. البته این امکان هم وجود دارد که قیمت چند روز در حالت رنج زدن حرکت کند تا کندل ها به انتهای الگوی مثلث تشکیل شده برسند و در آن زمان با توجه به شرایط می توان حدس زد قیمت به صورت نزولی یا صعودی حرکت می کند.. توجه داشته باشید در صورتی که نتواند از سطح مقاومت عبور کند می تواند در مرحله اول تا قیمت 2.75 دلار  یعنی تا ترند لاین صعودی خود کاهش قیمت داشته باشد.

 

توجه:

درنظر داشته باشید، مطالب بالا صرفا شرح داده های اندیکاتور های مهم بازار رمز ارز هاست و تحلیل تکنیکال طبق آمار تنها 20 الی 30 درصد اعتبار دارد و برای تصمیم گیری خرید و فروش نیاز به داده های تحلیل فاندامنتال نیز هست. به هیچ وجه صرفا اطلاعاتی که در بالا شرح داده شده را مبدا معاملات خود قرار ندهید!

 موفق باشید.