time

00/03/23

معرفی بهترین کیف پول های ارز های دیجیتال قسمت دوم

article-img

در قسمت اول از سلسله مقالات معرفی بهترین کیف پول ها ذکر کردیم که با گسترده شدن معاملات ارز های دیجیتال نیاز بیشتری به کیف پول های امن پیدا می کنیم. در مقاله قبلی 3 تا از بهترین کیف پول های اندروید را معرفی کردیم که امنیت و رابط کاربری زیبایی داشتند. امروز قصد داریم به معرفی کیف پول های آنلاین بپردازیم. کیف پول هایی که در هر زمان و هر مکان با هر دستگاهی می توانید وارد حساب خود شوید و ذکر این نکته الزامی هست که خطر کیف پول های آنلاین به مراتب بیشتر از کیف پول های نرم افزاری تحت ویندوز یا اندروید است.

نکته: ما در این مقاله صرفا به معرفی کیف پول های تحت وب می پردازیم و معرفی ما به منظور تائید یا عدم تائید کیف پول ها نیست.

1- کیف پول تحت وب بلاکچین (Blockchain)

کیف پول بلاکچین یکی از بهترین و کاربر پسند ترین کیف پول های تحت وب است که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند. از این کیف پول در هر دستگاهی می توانید استفاده کنید چرا که برای وارد شدن به حساب خود فقط نیاز به یک مرورگر دارید و خبر خوبی که راجع به این کیف پول حائز اهمیت است انتشار نسخه اندرویدی و iOS این کیف پول تحت وب است. یعنی شما می توانید علاوه بر استفاده از این کیف پول در وبسایت از اپلیکیشن تلفن هوشمند آن هم استفاده کنید.

2- کیف پول تحت وب مای اتر والت (MyEther Wallet)

کیف پول تحت وب مای اتر والت از معروف ترین کیف پول های تحت وب اترویم دردنیاست. با استفاده از این کیف پول اقدام به ذخیره سازی، ارسال و دریافت توکن های ERC-20 و همچنین اتریوم را فراهم کنید. شما می توانید با استفاده از این کیف پول به راحتی از طریق بلاکچین تراکنش های خود را کامل کنید. کیف پول مای اتر والت از لحاظ تدابیر امنیتی هیچ موقع کلید خصوصی کاربران را ذخیره نمی کند بلکه برای تامین امنیت بیشتر کلید خصوصی شما را روی سیستم عامل شما ذخیره می کند. این کیف پول کاربران زیادی را به خود جذب کرده و می تواند یکی از انخاب های خوب برای نگهداری موقت از ارز اتریوم باشد.

3-کیف پول تحت وب گرین والت  (Green Address)

گرین آدرس والت یکی دیگر از محبوب ترین کیف پول های تحت وب ارز های دیجیتال است که از تعداد زیادی از ارز های دیجیتال پشتیبانی می کند. نکته خوبی که در مورد این کیف پول وجود دارد انتشار نسخه های اندروید، دسکتاب و IOS این کیف پول است. گرین آدرس والت با کیف پولهای سخت افزاری هم سازگار است. چند امضا بودن در این زمینه به این معنی است که سایت برای انتقال کوین های شما نیاز به تأیید دستی دارد. این مورد به شدت امنیت را بهبود می بخشد.

 

در قسمت دوم از سلسله مقالات معرفی بهترین کیف پول های تحت وب، دسکتاب، اندروید و سخت افزاری به معرفی 3 مورد از بهترین کیف پول های تحت وب پرداختیم. امیدواریم کم کرده باشیم بتوانید بهترین کیف پول را برای نگهداری از دارایی هایتان انتخاب کنید.