سوالات متداول

درباره اکسکریپتویی

اکسکریپتویی سامانه امن معاملات ارز دیجیتال است. که با هدف تسریع بخشیدن به معاملات و رفع مشکلات معاملات ارزهای دیجیتال در سدد برآمده ایم تا اکسکریپتویی را تاسیس کنیم.

اکسکریپتویی سامانه امن معاملات ارز دیجیتال است. که با هدف تسریع بخشیدن به معاملات و رفع مشکلات معاملات ارزهای دیجیتال در سدد برآمده ایم تا اکسکریپتویی را تاسیس کنیم.

1.کارمزد کم 2.کیف پول امن 3.پشتبانی انلاین 4.تایید هویت در اسرع وقت ثبت نام در اکسکریپتویی ثبت نام ثبت نام در اکسکریپتویی با شماره تلفن امکان پذیر میباشد. همچنین برای استفاده از خدمات سایت باید در سایت احراز هویت شوید.اکسکریپتویی سامانه امن معاملات ارز دیجیتال است. که با هدف تسریع بخشیدن به معاملات و رفع مشکلات معاملات ارزهای دیجیتال در سدد برآمده ایم تا اکسکریپتویی را تاسیس کنیم.

ثبت نام در اکسکریپتویی

ثبت نام در اکسکریپتویی با شماره تلفن امکان پذیر میباشد. همچنین برای استفاده از خدمات سایت باید در سایت احراز هویت شوید.

احراز هویت

جهت احراز هویت یک عکس با نوشته (برای احراز هویت در سایت اکسکریپتویی) و کارت ملی یا شناسنامه در سایت در بخش احراز هویت قرار دهید و دیگر بخش های آن را پر کنید.

احراز هویت برای مبارزه با پول شویی انجام می‌شود.اکسکریپتویی سامانه امن معاملات ارز دیجیتال است. که با هدف تسریع بخشیدن به معاملات و رفع مشکلات معاملات ارزهای دیجیتال در سدد برآمده ایم تا اکسکریپتویی را تاسیس کنیم.

خرید ارز دیجیتال

1.ورود به حساب کاربری 2.شارژ کیف پول 3.(مهم) ثبت سفارش فروش با قیمت و مقدار مورد نظر یا پذیرش قیمت یکی از فروشندگان

فروش ارز دیجیتال

1.ورود به حساب کاربری 2.(مهم) ثبت سفارش فروش با قیمت مورد نظر ویا پذیرش قیمت خریداران بر اساس موجودی کیف پولتان

دیگر سوالات

کارمزد برداشت (fee شبکه) به هزینه انتقال ارز دیجتال که در شبکه بلاکچین وی پرداخت می‌شود گفته می‌شود. هیچ سود و منفعتی برای اکسکریپتویی از کارمزد برداشت وجود ندارد.

کیف پول محلی است که دارایی های شما در آنجا قرار می‌گیرد و به شما نشان داده می‌شود.

دارایی های شما به صورت سرد ذخیره سازی شده است و از کلید واژه های چند مرحله استفاده شده است تا به هیچ گونه به ارز های شما هجومی و حمله ای رخ ندهد و در امنیت کامل ذخیره سازی شودند.